SPP77N06S2-12
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP77N06S2-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPP77N06S2-12
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A TO-220
Podatkovni listi: SPP77N06S2-12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SPP77N06S2-12
Številka dela SPP77N06S2-12 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4590 pcs Podatkovni list SPP77N06S2-12.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 93µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-3-1
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 38A, 10V
Odmik moči (maks.) 158W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena SP000013588
SPP77N06S212
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V