SPU11N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPU11N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPU11N10
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 10.5A IPAK
Podatkovni listi: SPU11N10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPU11N10
Številka dela SPU11N10 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 10.5A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4012 pcs Podatkovni list SPU11N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 21µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja P-TO251-3
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 7.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena SP000013848
SPU11N10X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V