T1190N14TOFVTXPSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1190N14TOFVTXPSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka SCR MODULE 1800V 2800A DO200AC
Podatkovni listi: T1190N14TOFVTXPSA1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 366 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T1190N14TOFVTXPSA1
Številka dela T1190N14TOFVTXPSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis SCR MODULE 1800V 2800A DO200AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 366 pcs Podatkovni list T1190N14TOFVTXPSA1.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.8kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2V
Struktura Single Serija -
Paket / primer DO-200AC, K-PUK Druga imena SP000627796
T1190N14TOF VT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število SCR, diode 1 SCR
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR Module 1.8kV 2800A Single Chassis Mount DO-200AC, K-PUK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 2800A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 1190A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 22500A @ 50Hz
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 500mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 250mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T1190N12TOFVTXPSA1
T1190N12TOFVTXPSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: SCR MODULE 1800V 2800A DO200AC