TLE4274DV33ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLE4274DV33ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 400MA
Podatkovni listi: TLE4274DV33ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLE4274DV33ATMA1
Številka dela TLE4274DV33ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 400MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88155 pcs Podatkovni list TLE4274DV33ATMA1.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3-11 Serija Automotive, AEC-Q100
PSRR 60dB (100Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena SP000362357
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA PG-TO252-3-11
Tok - Supply (Max) 30mA Trenutni - Quiescent (Iq) 220µA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije -