TLE4276GV85ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLE4276GV85ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLE4276GV85ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LIN 8.5V 400MA TO220-5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TLE4276GV85ATMA1
Številka dela TLE4276GV85ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LIN 8.5V 400MA TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5188 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 8.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V