TLE4284DV26ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLE4284DV26ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLE4284DV26ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.6V 1A TO252-3-11
Podatkovni listi: TLE4284DV26ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLE4284DV26ATMA1
Številka dela TLE4284DV26ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 2.6V 1A TO252-3-11 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80716 pcs Podatkovni list TLE4284DV26ATMA1.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3-11 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena SP000362369 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 1A PG-TO252-3-11
Trenutni - Quiescent (Iq) 1.6mA Trenutni - izhod 1A