TLS810B1LDV33XUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLS810B1LDV33XUMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLS810B1LDV33XUMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA TSON-10
Podatkovni listi: TLS810B1LDV33XUMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLS810B1LDV33XUMA1
Številka dela TLS810B1LDV33XUMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA TSON-10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95535 pcs Podatkovni list TLS810B1LDV33XUMA1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.65V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 42V
Paket naprave za dobavitelja PG-TSON-10 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-TFDFN Exposed Pad PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena SP001425416
TLS810B1LDV33XUMA1-ND
TLS810B1LDV33XUMA1TR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA PG-TSON-10
Tok - Supply (Max) 15µA Trenutni - Quiescent (Iq) 10µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable