TZ240N32KOF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TZ240N32KOF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka SCR MODULE 3.2KV 700A MODULE
Podatkovni listi: TZ240N32KOF.pdf
Stanje zalog 595 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TZ240N32KOF
Številka dela TZ240N32KOF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis SCR MODULE 3.2KV 700A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 595 pcs Podatkovni list TZ240N32KOF.pdf
Stanje napetosti - izklop 3.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktura Single Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena SP000096881 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število SCR, diode 1 SCR Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks natančen opis SCR Module 3.2kV 700A Single Chassis Mount Module
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 700A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 240A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 6100A @ 50Hz Tok - Zadrži (Ih) (Max) 300mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 250mA