XC2263N40F80LABKXUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XC2263N40F80LABKXUMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MCU 32BIT 320KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: XC2263N40F80LABKXUMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XC2263N40F80LABKXUMA1
Številka dela XC2263N40F80LABKXUMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MCU 32BIT 320KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5569 pcs Podatkovni list XC2263N40F80LABKXUMA1.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Hitrost 80MHz
Serija XC22xxN Velikost RAM-a 42K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 320KB (320K x 8)
Periferne naprave I²S, POR, PWM, WDT Druga imena SP001125824
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)