EL8201IS-T7
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EL8201IS-T7
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi: EL8201IS-T7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije EL8201IS-T7
Številka dela EL8201IS-T7 Proizvajalec Intersil
Opis IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5448 pcs Podatkovni list EL8201IS-T7.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Napetost - vhodni odmik 800µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 200 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Gain Bandwidth Product 100MHz
natančen opis Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Trenutni - dobava 2mA
Trenutni - izhod / kanal 65mA Trenutne - vstopne pristranskosti 1.6µA
Številka osnovnega dela EL8201 Vrsta ojačevalnika Voltage Feedback
-3db Bandwidth 200MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EL8201ISZ-T7
EL8201ISZ-T7
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Na zalogi: 51503 pcs
Prenesi: EL8201ISZ-T7.pdf
RFQ
EL8201IS
EL8201IS
Proizvajalci: Intersil