ICL7621DCPA
IntersilIntersil
ICL7621DCPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICL7621DCPA
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC OPAMP GP 480KHZ 8DIP
Podatkovni listi: ICL7621DCPA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ICL7621DCPA
Številka dela ICL7621DCPA Proizvajalec Intersil
Opis IC OPAMP GP 480KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5174 pcs Podatkovni list ICL7621DCPA.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Napetost - vhodni odmik 15mV
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Ubi stopnja 0.16 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda -
Druga imena ICL7621DCPAIS delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 2 Tip montaže Through Hole
Gain Bandwidth Product 480kHz natančen opis General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-PDIP
Trenutni - dobava 100µA Trenutni - izhod / kanal 1mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 1pA Številka osnovnega dela ICL7621
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ICL7621DCBAZ
ICL7621DCBAZ
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC OPAMP GP 480KHZ 8SOIC
Na zalogi: 72627 pcs
Prenesi: ICL7621DCBAZ.pdf
RFQ
ICL7621BESA+T
ICL7621BESA+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: SINGLE/DUAL/TRIPLE/QUAD OPERATIO
Na zalogi: 24385 pcs
Prenesi: ICL7621BESA+T.pdf
RFQ
ICL7621DCPA+
ICL7621DCPA+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP
Prenesi: ICL7621DCPA+.pdf
ICL7621DCPAZ
ICL7621DCPAZ
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC OPAMP GP 480KHZ 8DIP
Prenesi: ICL7621DCPAZ.pdf
ICL7621DCBA
ICL7621DCBA
Opis: IC OPAMP GP 480KHZ 8SOIC
Prenesi: ICL7621DCBA.pdf
ICL7621DCBA-T
ICL7621DCBA-T
Opis: IC OPAMP GP 480KHZ 8SOIC
Prenesi: ICL7621DCBA-T.pdf
ICL7621DCPA
ICL7621DCPA