ISL12027IV27Z-T
pregled izdelka
Številka dela: ISL12027IV27Z-T
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Podatkovni listi: ISL12027IV27Z-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISL12027IV27Z-T
Številka dela ISL12027IV27Z-T Proizvajalec Intersil
Opis IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5392 pcs Podatkovni list ISL12027IV27Z-T.pdf
Napetost - oskrba, baterija 1.8 V ~ 5.5 V Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Oblika časa HH:MM:SS (12/24 hr)
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena ISL12027IV27Z-TTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C, 2-Wire Serial Lastnosti Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Format datuma YY-MM-DD-dd
Tok - Časovno obdobje (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V Številka osnovnega dela ISL12027