ISL12028AIB27Z-T
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISL12028AIB27Z-T
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Podatkovni listi: ISL12028AIB27Z-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISL12028AIB27Z-T
Številka dela ISL12028AIB27Z-T Proizvajalec Intersil
Opis IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5720 pcs Podatkovni list ISL12028AIB27Z-T.pdf
Napetost - oskrba, baterija 1.8 V ~ 5.5 V Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Oblika časa HH:MM:SS (12/24 hr)
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C, 2-Wire Serial
Lastnosti Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Format datuma YY-MM-DD-dd Tok - Časovno obdobje (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V