ISL23711WIU10Z-T
pregled izdelka
Številka dela: ISL23711WIU10Z-T
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC POT DIGITAL CONTROL 10-MSOP
Podatkovni listi: ISL23711WIU10Z-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISL23711WIU10Z-T
Številka dela ISL23711WIU10Z-T Proizvajalec Intersil
Opis IC POT DIGITAL CONTROL 10-MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5762 pcs Podatkovni list ISL23711WIU10Z-T.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 70 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena ISL23711WIU10Z-TTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 128 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-MSOP