ISL80102IR18Z-TK
IntersilIntersil
ISL80102IR18Z-TK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISL80102IR18Z-TK
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 2A 10DFN
Podatkovni listi: ISL80102IR18Z-TK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISL80102IR18Z-TK
Številka dela ISL80102IR18Z-TK Proizvajalec Intersil
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A 10DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5482 pcs Podatkovni list ISL80102IR18Z-TK.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 10-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 62dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 10-DFN (3x3)
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable, Power Good, Soft Start