X9258UV24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9258UV24-2.7
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP QUAD 256TAP 50K 24-TSSOP
Podatkovni listi: X9258UV24-2.7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije X9258UV24-2.7
Številka dela X9258UV24-2.7 Proizvajalec Intersil
Količina na voljo 4618 pcs Podatkovni list X9258UV24-2.7.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 150 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število Taps 256
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfiguracija Potentiometer