X9259TV24IZ-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9259TV24IZ-2.7
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24TSSOP
Podatkovni listi: X9259TV24IZ-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije X9259TV24IZ-2.7
Številka dela X9259TV24IZ-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4516 pcs Podatkovni list X9259TV24IZ-2.7.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 300 (Max) Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfiguracija Potentiometer