X9271UV14IZ-2.7T1
IntersilIntersil
X9271UV14IZ-2.7T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9271UV14IZ-2.7T1
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC POT DGTL SGL 50K OHM 14-TSSOP
Podatkovni listi: X9271UV14IZ-2.7T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije X9271UV14IZ-2.7T1
Številka dela X9271UV14IZ-2.7T1 Proizvajalec Intersil
Opis IC POT DGTL SGL 50K OHM 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13429 pcs Podatkovni list X9271UV14IZ-2.7T1.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 300 (Max) Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena X9271UV14IZ-2.7T1TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 256 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP