X9279TV14IZ-2.7
IntersilIntersil
X9279TV14IZ-2.7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9279TV14IZ-2.7
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP SGL 256TAP 100K 14-TSSOP
Podatkovni listi: X9279TV14IZ-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije X9279TV14IZ-2.7
Številka dela X9279TV14IZ-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 256TAP 100K 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4237 pcs Podatkovni list X9279TV14IZ-2.7.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 300 (Max) Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer