X9317TS8IZ-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9317TS8IZ-2.7T1
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC
Podatkovni listi: X9317TS8IZ-2.7T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije X9317TS8IZ-2.7T1
Številka dela X9317TS8IZ-2.7T1 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4395 pcs Podatkovni list X9317TS8IZ-2.7T1.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer