X9421WV14Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9421WV14Z-2.7T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9421WV14Z-2.7T1
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP
Podatkovni listi: X9421WV14Z-2.7T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije X9421WV14Z-2.7T1
Številka dela X9421WV14Z-2.7T1 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4879 pcs Podatkovni list X9421WV14Z-2.7T1.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 150 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik SPI Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer