X9C104P-3
IntersilIntersil
X9C104P-3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9C104P-3
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC XDCP 100-TAP 100K EE 8-DIP
Podatkovni listi: X9C104P-3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije X9C104P-3
Številka dela X9C104P-3 Proizvajalec Intersil
Količina na voljo 4247 pcs Podatkovni list X9C104P-3.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 40 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število Taps 100
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP Konfiguracija Potentiometer