DC-37PA-NR
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC-37PA-NR
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A
Podatkovni listi: DC-37PA-NR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC-37PA-NR
Številka dela DC-37PA-NR Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5552 pcs Podatkovni list DC-37PA-NR.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Zinc Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents, Shielded natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.283" (7.20mm)