DP1RD20JQ1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DP1RD20JQ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1RD20JQ1
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
Podatkovni listi: 1.DP1RD20JQ1.pdf2.DP1RD20JQ1.pdf3.DP1RD20JQ1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DP1RD20JQ1
Številka dela DP1RD20JQ1 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3978 pcs Podatkovni list 1.DP1RD20JQ1.pdf2.DP1RD20JQ1.pdf3.DP1RD20JQ1.pdf
Napetost - ocenjena - Prekinitev Solder
Specifikacije Display Port 1.1a Ščitenje Unshielded
Shell / Shielding Material Copper Alloy Serija DP1
Pakiranje Tray Druga imena 670-2436
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pristanišč 1
Število stikov 20 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Montažna funkcija Horizontal Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10000 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva izolacije Black
Ingress Protection - Spol Receptacle
Lastnosti - natančen opis DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A per Contact Obrnite se na Dokončaj Gold