FA5B040HP1R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA5B040HP1R3000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 40POS 0.50MM SMD
Podatkovni listi: FA5B040HP1R3000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA5B040HP1R3000
Številka dela FA5B040HP1R3000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC BOTTOM 40POS 0.50MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96321 pcs Podatkovni list FA5B040HP1R3000.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FA5 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 670-3079-2
FA5B040HP1R3000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 40
Tip montaže Board Edge, Cutout Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Black Višina nad ploščo -
Flat Flex Type FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Board Edge, Cutout
Trenutna ocena 0.8A per Contact Kontaktni material Copper Alloy