FB10S041JA2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FB10S041JA2
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONNECTOR FPC
Podatkovni listi: FB10S041JA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FB10S041JA2
Številka dela FB10S041JA2 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONNECTOR FPC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5566 pcs Podatkovni list FB10S041JA2.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FB10 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 41 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti - Funkcija zaklepanja Flip Lock
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Plastic
Barva ohišja White Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 41 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.35A Kontaktni material Phosphor Bronze