FB3S017C11R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FB3S017C11R3000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 17POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije FB3S017C11R3000
Številka dela FB3S017C11R3000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC BOTTOM 17POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5668 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FB3 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 17 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.075" (1.90mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 17 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.35A per Contact Kontaktni material Copper Alloy