FB8S035JA1R2000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FB8S035JA1R2000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC TOP 35POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FB8S035JA1R2000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FB8S035JA1R2000
Številka dela FB8S035JA1R2000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC TOP 35POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5701 pcs Podatkovni list FB8S035JA1R2000.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FB8 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 35 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Rotary Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 35 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.35A per Contact Kontaktni material Copper Alloy