FI-RE41HLS-M
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE41HLS-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FI-RE41HLS-M
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN HSNG 0.5MM HIGH SPEED 41POS
Podatkovni listi: FI-RE41HLS-M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FI-RE41HLS-M
Številka dela FI-RE41HLS-M Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN HSNG 0.5MM HIGH SPEED 41POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4443 pcs Podatkovni list FI-RE41HLS-M.pdf
Serija FI-R Razmik vrstic -
Višina tona 0.020" (0.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 670-2517
FIRE41HLSM
Število vrstic 1
Število pozicij 41 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 41 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.020" (0.50mm)