FI-X30C2EL
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30C2EL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FI-X30C2EL
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG CABLE 1MM 30POS SOLDER
Podatkovni listi: 1.FI-X30C2EL.pdf2.FI-X30C2EL.pdf3.FI-X30C2EL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FI-X30C2EL
Številka dela FI-X30C2EL Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG CABLE 1MM 30POS SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4745 pcs Podatkovni list 1.FI-X30C2EL.pdf2.FI-X30C2EL.pdf3.FI-X30C2EL.pdf
Vrsta žice Discrete Žični merilnik -
Serija FI-X Razmik vrstic -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tray
Druga imena 670-1212
FI-X30C2LE
FIX30C2EL
Število vrstic 1
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 30 Position Rectangular Plug Connector Gold Vrsta kontakta Male Pin, Coaxial
Stopite v stik s finišno debelino 27.6µin (0.70µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug Barva Black
Končanje kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FI-X20S-HF-NPB
FI-X20S-HF-NPB
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN RCPT 1MM 20POS SMD R/A
Na zalogi: 5191 pcs
Prenesi: FI-X20S-HF-NPB.pdf
RFQ
FI-X30C2EL-SH02-7000
FI-X30C2EL-SH02-7000
Opis: COVER SHELL 1.0MM 30POS COAX