IL-312-A20P-VF-A1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
IL-312-A20P-VF-A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IL-312-A20P-VF-A1
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 20POS 0.5MM SMD
Podatkovni listi: 1.IL-312-A20P-VF-A1.pdf2.IL-312-A20P-VF-A1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IL-312-A20P-VF-A1
Številka dela IL-312-A20P-VF-A1 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN HEADER 20POS 0.5MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4211 pcs Podatkovni list 1.IL-312-A20P-VF-A1.pdf2.IL-312-A20P-VF-A1.pdf
Serija IL-312 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1891
IL-312-A20P-VF-A1-ND
IL312A20PVFA1
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 2.5mm, 3mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.061" (1.55mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IL-312-A100SB-VF-A1
IL-312-A100SB-VF-A1
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN RCPT 100POS 0.5MM SMD
Na zalogi: 5552 pcs
Prenesi: IL-312-A100SB-VF-A1.pdf
RFQ
IL-312-A20P-VF-A1-E3500
IL-312-A20P-VF-A1-E3500
Opis: CONN PLUG 20POS STR 0.5MM SMD