IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf2.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
Številka dela IL-FPR-28S-HF-N1-R3000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4907 pcs Podatkovni list 1.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf2.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija IL-FPR Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena Q5157380AZ
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 28
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Slide Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.075" (1.90mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 28 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A per Contact