JL04V-6A22-23PE-EB-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JL04V-6A22-23PE-EB-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JL04V-6A22-23PE-EB-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JL04V-6A22-23PE-EB-R
Številka dela JL04V-6A22-23PE-EB-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1325 pcs Podatkovni list JL04V-6A22-23PE-EB-R.pdf
Voltage Rating 250VAC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-23 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Serija JL04V
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 8 (7 + PE)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Synthetic Resin Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Ground Lug Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 8 (7 + PE) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 23A