KX14-60K8DE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KX14-60K8DE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 0.8MM 60POS SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.KX14-60K8DE.pdf2.KX14-60K8DE.pdf3.KX14-60K8DE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KX14-60K8DE
Številka dela KX14-60K8DE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 0.8MM 60POS SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4203 pcs Podatkovni list 1.KX14-60K8DE.pdf2.KX14-60K8DE.pdf3.KX14-60K8DE.pdf
Serija KX14 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1271
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 12mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.376" (9.55mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 60 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)