MJ06-120FRP
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ06-120FRP
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka SOCKET CONNECTOR RIGHT ANGLE
Podatkovni listi: MJ06-120FRP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ06-120FRP
Številka dela MJ06-120FRP Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis SOCKET CONNECTOR RIGHT ANGLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1439 pcs Podatkovni list MJ06-120FRP.pdf
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Press-Fit
Serija MJ06 Višina tona 0.071" (1.80mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 6 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 120 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Lastnosti -
natančen opis 120 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.071" (1.80mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A