N/MS3101B22-23P
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N/MS3101B22-23P
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: N/MS3101B22-23P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N/MS3101B22-23P
Številka dela N/MS3101B22-23P Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1385 pcs Podatkovni list N/MS3101B22-23P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-23 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Serija N/MS
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Synthetic Resin Ingress Protection -
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 23A