PS-40SD-D4C2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS-40SD-D4C2
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 40POS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
257 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS-40SD-D4C2
Številka dela PS-40SD-D4C2 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN HEADER 40POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55525 pcs Podatkovni list
Serija PS Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)