PS-50PE-D4T1-LP1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS-50PE-D4T1-LP1
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 50POS
Podatkovni listi: PS-50PE-D4T1-LP1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
77 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS-50PE-D4T1-LP1
Številka dela PS-50PE-D4T1-LP1 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN HEADER 50POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13151 pcs Podatkovni list PS-50PE-D4T1-LP1.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PS Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina izolacije 0.701" (17.80mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm)