TX24-100R-6ST-H1E
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
TX24-100R-6ST-H1E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TX24-100R-6ST-H1E
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 1.27MM 100POS GOLD PCB
Podatkovni listi: 1.TX24-100R-6ST-H1E.pdf2.TX24-100R-6ST-H1E.pdf3.TX24-100R-6ST-H1E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
432 pcs
864 pcs
1296 pcs
2592 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TX24-100R-6ST-H1E
Številka dela TX24-100R-6ST-H1E Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 1.27MM 100POS GOLD PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija TX24 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1363
TX24100R6STH1E
Število vrstic 2 Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 12mm, 14mm, 18mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.406" (10.30mm)
Lastnosti Board Lock natančen opis 100 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold