WR-160SB-VFH05-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WR-160SB-VFH05-N1-R1500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR-160SB-VFH05-N1-R1500
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 160POS VERT 0.5MM SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WR-160SB-VFH05-N1-R1500
Številka dela WR-160SB-VFH05-N1-R1500 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 160POS VERT 0.5MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija WR Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 670-2365-2
WR160SBVFH05N1R1500
Število vrstic 2 Število pozicij 160
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4.5mm, 5.5mm, 6.5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.148" (3.75mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold