BF26188-20B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF26188-20B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF26188-20B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 1300V 5MA 2.6X188MM
Podatkovni listi: BF26188-20B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BF26188-20B
Številka dela BF26188-20B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 1300V 5MA 2.6X188MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11179 pcs Podatkovni list BF26188-20B.pdf
Napetost 1300V (Start), 525V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 2.6mm x 188mm Serija -
Izhod 30000 cd/m2 Druga imena 289-1039
BF2618820B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1300V (Start), 525V (Operating) 5mA 30000 cd/m2 2.6mm x 188mm Tok 5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF26250-24B
BF26250-24B
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: CCFL WH LAMP 1300V 5MA 2.6X250MM
Na zalogi: 11695 pcs
Prenesi: BF26250-24B.pdf
RFQ
BF256C_J35Z
BF256C_J35Z
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: JFET N-CH 30V 18MA TO92
Na zalogi: 5531 pcs
Prenesi: BF256C_J35Z.pdf
RFQ
BF256B_J35Z
BF256B_J35Z
Opis: JFET N-CH 30V 13MA TO92
Prenesi: BF256B_J35Z.pdf
BF259
BF259
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS NPN 300V 0.1A TO-39