BF4220-20B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
JKL Components Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF4220-20B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 1000V 5MA 4.1X220MM
Podatkovni listi: BF4220-20B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BF4220-20B
Številka dela BF4220-20B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 1000V 5MA 4.1X220MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5519 pcs Podatkovni list BF4220-20B.pdf
Napetost 1000V (Start), 405V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 4.1mm x 220mm Serija -
Izhod 15000 cd/m2 Druga imena Q1491621
Q745828
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1000V (Start), 405V (Operating) 5mA 15000 cd/m2 4.1mm x 220mm
Tok 5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF423,112
BF423,112
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS PNP 250V 0.05A SOT54
Na zalogi: 4668 pcs
Prenesi:
RFQ
BF421ZL1
BF421ZL1
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANS PNP 300V 0.05A TO-92
Na zalogi: 4017 pcs
Prenesi: BF421ZL1.pdf
RFQ
BF422ZL1G
BF422ZL1G
Opis: TRANS NPN 250V 0.05A TO-92
Prenesi: BF422ZL1G.pdf
BF423
BF423
Opis: TRANS PNP 250V 0.05A TO-92
Prenesi: BF423.pdf
BF422ZL1
BF422ZL1
Prenesi: BF422ZL1.pdf
BF422G
BF422G
Prenesi: BF422G.pdf
BF422
BF422
Prenesi: BF422.pdf
BF422RL1G
BF422RL1G
Prenesi: BF422RL1G.pdf
BF421-AP
BF421-AP
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP 300V 0.5A TO-92
Prenesi: BF421-AP.pdf
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS PNP 300V 0.05A SOT54
Prenesi:
Opis: TRANS NPN 250V 0.05A SOT54
BF421ZL1G
BF421ZL1G
Prenesi: BF421ZL1G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika