BF4275-20B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
JKL Components Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF4275-20B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 4.85X275MM 6150K
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BF4275-20B
Številka dela BF4275-20B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 4.85X275MM 6150K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12328 pcs Podatkovni list
Napetost - Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 4.85mm x 275mm Serija -
Izhod - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Živo srebro Contains Mercury Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 4.85mm x 275mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF423ZL1G
BF423ZL1G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANS PNP 250V 0.5A TO-92
Na zalogi: 4529 pcs
Prenesi: BF423ZL1G.pdf
RFQ
BF423G
BF423G
Opis: TRANS PNP 250V 0.05A TO-92
Na zalogi: 5936 pcs
Prenesi: BF423G.pdf
RFQ
BF423
BF423
Prenesi: BF423.pdf
BF423,112
BF423,112
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS PNP 250V 0.05A SOT54
Prenesi:
Proizvajalci: N/A
Prenesi:
BF494
BF494
Opis: TRANSISTOR RF NPN 20V TO-92
Prenesi: BF494.pdf
BF493SG
BF493SG
Opis: TRANS PNP 350V 0.5A TO-92
Prenesi: BF493SG.pdf
BF494_D27Z
BF494_D27Z
Prenesi: BF494_D27Z.pdf
BF4418-20B/DK01
BF4418-20B/DK01
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: CCFL WH LAMP 1400V 5MA 4.1X418MM
Prenesi: BF4418-20B/DK01.pdf
BF423ZL1
BF423ZL1
Prenesi: BF423ZL1.pdf
BF493S
BF493S
Prenesi: BF493S.pdf
BF4418-20B
BF4418-20B
Prenesi: BF4418-20B.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika