NJM78M15FA
JRC Corporation / NJRCJRC Corporation / NJRC
NJM78M15FA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NJM78M15FA
Proizvajalec / znamka: JRC Corporation / NJRC
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 500MA TO220F
Podatkovni listi: NJM78M15FA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NJM78M15FA
Številka dela NJM78M15FA Proizvajalec JRC Corporation / NJRC
Opis IC REG LINEAR 15V 500MA TO220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189613 pcs Podatkovni list NJM78M15FA.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220F Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-3 Full Pack PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NJM#78M15FA
NJM#78M15FA-ND
NJM78M15FA#
NJM78M15FA#-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220F
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 500mA