18FMN-BMT-A-TF
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18FMN-BMT-A-TF
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN FFC VERT 18POS 1.00MM SMD
Podatkovni listi: 18FMN-BMT-A-TF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 18FMN-BMT-A-TF
Številka dela 18FMN-BMT-A-TF Proizvajalec JST
Opis CONN FFC VERT 18POS 1.00MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5715 pcs Podatkovni list 18FMN-BMT-A-TF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FMN Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja -
Barva ohišja Black Višina nad ploščo 0.201" (5.10mm)
Flat Flex Type FFC Lastnosti Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 18 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze