20P10.0-JMCS-G-TF(N)
JSTJST
20P10.0-JMCS-G-TF(N) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20P10.0-JMCS-G-TF(N)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN PLUG 20POS 10MM STACK HGHT
Podatkovni listi: 20P10.0-JMCS-G-TF(N).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20P10.0-JMCS-G-TF(N)
Številka dela 20P10.0-JMCS-G-TF(N) Proizvajalec JST
Opis CONN PLUG 20POS 10MM STACK HGHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68374 pcs Podatkovni list 20P10.0-JMCS-G-TF(N).pdf
Serija JMC Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 455-2862CT
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
Lastnosti - natančen opis 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold