28FLZ-RSM1-TB
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28FLZ-RSM1-TB
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 28FLZ-RSM1-TB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 28FLZ-RSM1-TB
Številka dela 28FLZ-RSM1-TB Proizvajalec JST
Opis CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5707 pcs Podatkovni list 28FLZ-RSM1-TB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FLZ Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 28 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Slide Lock
Barva ohišja Gray Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze