40PS-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 40PS-JMDSS-G-1-TF
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN PLUG JMD 40POS SIDE GOLD
Podatkovni listi: 40PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 40PS-JMDSS-G-1-TF
Številka dela 40PS-JMDSS-G-1-TF Proizvajalec JST
Opis CONN PLUG JMD 40POS SIDE GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5268 pcs Podatkovni list 40PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Serija JMD Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 455-1472-2
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.189" (4.80mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
40PR* ,3
40PR* ,3"CORE, 3/4"X72YDS
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/4"X 72YD
Na zalogi: 5257 pcs
Prenesi: 40PR* ,3"CORE, 3/4"X72YDS.pdf
RFQ
40PR* 3
40PR* 3"CORE,5/8"X72YDS
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 5/8"X 72YD
Na zalogi: 5425 pcs
Prenesi: 40PR* 3"CORE,5/8"X72YDS.pdf
RFQ
40PC250G2A
40PC250G2A
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SENSOR AMP 250PSI GAUGE
Prenesi: 40PC250G2A.pdf
40PR* ,3"CORE,1/4"X72YDS
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1/4"X 72YD
Prenesi: 40PR* ,3"CORE,1/4"X72YDS.pdf
40PC500G2A
40PC500G2A
Opis: SENSOR AMP 500PSI GAUGE
Prenesi:
40PR-3/8
40PR-3/8"X72YD
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/8"X 72YD
Prenesi: 40PR-3/8"X72YD.pdf
40PR-1
40PR-1"X36YD
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1"X 36YD
Prenesi: 40PR-1"X36YD.pdf
40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN PLUG JMD 40POS SIDE GOLD
Prenesi: 40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN).pdf
40PR-3/4
40PR-3/4"X36YD
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/4"X 36YD
Prenesi: 40PR-3/4"X36YD.pdf
40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN 40POS PLUG W/BOSSES
Prenesi: 40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN).pdf
40PR-1/2
40PR-1/2"X36YD
Opis: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1/2"X 36YD
Prenesi: 40PR-1/2"X36YD.pdf
40PC250G3A
40PC250G3A
Opis: SENSOR AMP 250PSI GAUGE
Prenesi: 40PC250G3A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika