50PS-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PS-JMDSS-G-1-TF
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN PLUG JMD 50POS SIDE GOLD
Podatkovni listi: 50PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 50PS-JMDSS-G-1-TF
Številka dela 50PS-JMDSS-G-1-TF Proizvajalec JST
Opis CONN PLUG JMD 50POS SIDE GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5286 pcs Podatkovni list 50PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Serija JMD Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 455-1473-1
50PSJMDSSG1TF
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.189" (4.80mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino -