A05XAF05XAF22K51A
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A05XAF05XAF22K51A
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER 05XAF-2S - 05XAF-2S 2"
Podatkovni listi: A05XAF05XAF22K51A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A05XAF05XAF22K51A
Številka dela A05XAF05XAF22K51A Proizvajalec JST
Opis JUMPER 05XAF-2S - 05XAF-2S 2" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83665 pcs Podatkovni list A05XAF05XAF22K51A.pdf
Uporaba - Ščitenje -
Serija XAF Pitch - Connector 0.098" (2.50mm)
Pitch - Cable 0.098" (2.50mm) Število vrstic 1
Število pozicij 5 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 0.167' (50.80mm, 2.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 5 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")